Pensiju eksperiments

Vija
Jansone

Man bija iespēja beigt strādāt ātrāk, tāpēc jau 5 gadus esmu pensijā. Turklāt jau laicīgi sāku domāt par šo brīdi un uzkrāju naudu arī pensiju 3. līmenī.
Cenošos katru dienu aizvadīt ar prieku un domāt, ka pasaulē ir tik daudz brīnumainu lietu, kuras ir jāredz un jāapgūst. Beidzot tam varu veltīt visu savu laiku, jo katra diena, stunda un minūte pieder man.

Man ļoti patīk slēpot, braukt ar motociklu un pavasaros rakņāties savā dārziņā, jo nekas nevar būt labāks par pašaudzētu tomātiņu. Izbaudu to, kad karstos vasaras vakaros varu iemalkot glāzi vīna, sēžot uz savas mazās dārza mājiņas terases un vērojot saulrietu.

Vēl viena lieta, bez kuras man dzīve nebūtu tik piepildīta, ir opera. Sapņoju arī iemācīties angļu valodu, un vasarā aizbraukt ar motociklu ceļojumā pa kādu Eiropas valsti.

Edmunds
Stefans

Joprojām strādāju un turpinu baudīt dzīvi. Daru to, kas man sagādā gandarījumu, prieku un sniedz pozitīvas emocijas.
Aizraujos ar tautas dejām. Apmeklēju labas teātra izrādes, koncertus un pat baletu. Patīk lustīgi padejot ballēs. Vasarās dodos pie dabas ogot un sēņot. Klausos šlāgermuziku un roka klasik. Fanoju par Tīnu Tērneri, Frediju Merkūriju.

Mana kaislība ir sports. Piemēram, novuss, galda teniss, basketbols, boulings, peldēšana, arī riteņbraukšana. Pagājušā gada septembrī piedalījos Siguldas senioru braucienā un pieveicu 42 kilometru distanci.

Reizēm palasu kādu grāmatu un, ja uznāk iedvesma – uzrakstu arī dzejoli.
Ļoti mīlu ziedus un suņus, jo tie nekad nenodod. Ja ir iespēja, dodos ceļojumā uz citām valstīm.